Aktywnie zdrowo

Subscribe to RSS - Aktywnie zdrowo

• Unknown response

Aktywność fizyczna – radość i zdrowie każdego dziecka

Czy nie przeszło Ci nigdy przez myśl pytanie dlaczego nikt nie musi zachęcać dzikich zwierząt do ruchu? Czy tylko człowiek jest takim leniwcem, że należy go wspierać, zachęcać, a nawet nagradzać za bycie aktywnym? Niestety, na to wygląda. Wraz z postępem technologicznym i rosnącą liczbą zachowań siedzących, pierwotne instynkty, takie jak naturalna potrzeba ruchu zostały uśpione. Na szczęście jest kilka sposobów na to, by powrócić do korzeni i wyrobić w sobie dobre nawyki.

"Aktywnie, zdrowo, na sportowo" - ruszyła druga edycja certyfikacji przedszkoli i szkół

Ruszyła II edycja naboru do certyfikacji placówek edukacyjnych w zakresie promowania aktywności fizycznej "Aktywnie, zdrowo, na sportowo". Weź udział i pokaż, że Twoje przedszkole lub szkoła przywiązuje szczególną uwagę do promocji aktywności wśród dzieci, młodzieży i rodziców! Na zgłoszenia czekamy do 23 lutego.