Zagraj w grę i "pomóż oparzonemu" !

Zdjęcie - materiał organizatora

6 września o godz. 12:00 na ulicy Świdnickiej we Wrocławiu odbędzie się IV happening organizowany przez Fundację Jagoda. Wydarzenie organizowane jest z okazji VI Dnia z Chorobą Oparzeniową i ma na celu promowanie wiedzy i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy przy oparzeniach. Jedną z atrakcji tegorocznej edycji jest gra miejska "Pomóż oparzonemu".

Wydarzenie organizowane jest w współpracy z Pogotowiem Ratunkowym oraz Strażą Pożarną, które przygotowały dla uczestników  wiele atrakcji, tak aby poprzez rodzinną zabawę zachęcić wszystkich do pomocy innym. W czasie akcji będzie można wziąć udział w szkoleniach z zakresu udzielania pierwszej pomocy, które prowadzone będą przez ratowników Pogotowia Ratunkowego. Udostępniony zostanie także ambulans zakupiony specjalnie z okazji Euro 2012. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w grze miejskiej "Pomóż oparzonemu", która polega na wykonaniu czterech prostych zadań związanych z pierwszą pomocą oraz wiedzą na temat Fundacji Jagoda. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych - czeka na nich malowanie twarzy, wielkie bańki mydlane oraz wiele innych.  Na koniec akcji rozlosowane zostaną także atrakcyjne nagrody m.in. bilety do Teatru Polskiego i Ogrodu Zoologicznego. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Profesor Jan Miodek!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej informacji na temat VI dnia z chorobą oparzeniową znajduje się na stronie Fundacji Jagoda

Tekst : Małgorzata Glińska/Materiał Organizatora

Termin: 
06.09.2014 (sobota), 12.00 to 14.00
Tagi: