Święta w dobrej formie - relacja z treningu Zumby!

Przedświąteczne spotkanie w radosnych rytmach zumby za nami! Zapraszamy do przeczytania relacji ze spotkania.

W sobotę 13 grudnia odbył się trening Zumby dla nauczycieli oraz koordynatorów ds. promocji zdrowia. Wydarzenie to było okazją do świętowania zakończenia aktualnej edycji Wrocławskiej Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie. Dzięki fantastycznemu instruktorowi – Jarkowi Fili cały trening odbył się w niezwykle pozytywnej atmosferze i przybrał formę wspólnej zabawy.
Wszyscy wspaniale się bawili w rytm energetycznych, nastrajających pozytywną energią piosenek. Instruktor zadbał również o to, aby nie zabrakło świątecznych utworów, które dodatkowo wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Na uczestników, poza wspaniałą zabawą, czekał także drobny poczęstunek.
Niestety wszystko co dobre szybko się kończy – trening minął bardzo szybko. Uczestnicy mimo zmęczenia, wprawieni w dobry humor, wracali z niego z uśmiechem na ustach.

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Tagi: