VII Festiwal Zdrowia już za Nami!

Już po raz siódmy we Wrocławskiej dzielnicy Śródmieście odbył się Festiwal Zdrowia.

W Przedszkolu nr 109 z oddziałami integracyjnymi odbył się koncert na którym swoje utwory muzyczne o tematyce zdrowotnej zaprezentowały dzieci z 13 placówek należących do Wrocławskiej Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie.

Całość została poprowadzona przez Irenę Młyńczak z Przedszkola Nr 109 oraz Agatę Bielec z Przedszkola Nr 147. W organizację imprezy włączyły się również koordynatorki z pozostałych placówek.

Każde przedszkole zostało uhonorowane pamiątkowym dyplomem oraz pucharem.  Po tak wspaniałych występach oraz licznych zabawach ruchowych, na dzieci czekała smaczna i zdrowa niespodzianka.

Autor: Irena Młyńczak - lider koordynatorów promocji zdrowia dzielnicy Śródmieście

Zdjęcia: materiały przesłane przez organizatora