"Aktywność fizyczna w przedszkolu i szkole - Dobre Praktyki". Wyniki konkursu

Przez ostatnie tygodnie przyglądaliśmy się dobrym praktykom, za pośrednictwem których przedszkola i szkoły starają się promować wśród swoich podopiecznych sport i budować zdrowe nawyki. Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane prace i przedstawiamy wyniki konkursu.

Kategoria przedszkola:

I miejsce - Przedszkole nr 92
I miejsce - Przedszkole nr 119
II miejsce - Przedszkole nr 107
III miejsce - Przedszkole nr 99

Kategoria szkoły:

I miejsce - Gimnazjum nr 18
II miejsceSzkoła Podstawowa nr 61
III miejsceGimnazjum nr 22

Gratulujemy zwycięzcom, ale i wszystkim uczestnikom, gdyż poziom konkursu był bardzo wyrównany! Dyrekcję oraz reprezentantów wszystkich szkół i przedszkoli biorących udział w konkursie bardzo serdecznie zapraszamy na oficjalne wręczenie nagród połączone ze spotkaniem poświęconym nowemu programowi związanemu z promocją aktywności fizycznej w placówkach oświatowych. Spotkanie odbędzie się na przełomie lutego i marca, o dokładnym terminie poinformujemy Państwa drogą mailową (na adresy podane w zgłoszeniu konkursowym).

Tagi: