Międzynarodowa Konferencja Edukacyjna TALENT

mat. organizatora

Serdecznie zapraszamy dyrektorów, nauczycieli, przedstawicieli biznesu, środowiska akademickiego, rodziców uczniów uzdolnionych i innych zainteresowanych nowoczesną edukacją do uczestnictwa w Międzynarodowej Konferencji Edukacyjnej TALENT.

Pierwszy dzień konferencji jest poświęcony kwestiom potrzeb edukacyjnych uczniów uzdolnionych i kreatywnych, o wysokich potencjałach edukacyjnych w rozmaitych dziedzinach, oraz współpracy z ich rodzicami. Celem drugiego dnia jest prezentacja rezultatów wdrażania pilotażu programu „Lekcje twórczości – twórcze rozwiązywanie problemów w praktyce”, realizowanego w ponad stu przedszkolach i szkołach Wrocławia. Wspólnie z gośćmi – wykładowcami z USA, poszukiwać będziemy odpowiedzi na pytania dotyczące wyzwań edukacji przyszłości.

Podczas wykładów, prezentacji, dyskusji promować będziemy dobre praktyki i dzielić się doświadczeniem w obszarze nowatorskich rozwiązań edukacyjnych.

Organizatorami konferencji TALENT są Departament Edukacji Urzędu Miejskiego i Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego. 

Termin: 
20.03.2017 (poniedziałek), 9.00 to 15.00
21.03.2017 (wtorek), 9.00 to 15.00
Załączniki: 
ZałącznikWielkość
PDF icon Harmonogram Konferencji TALENT526.17 KB
Tagi: