„Szybko, bezpiecznie i ekologicznie po Wrocławiu” - konkurs

Wydział Zdrowia  i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia, Koło Wrocławskiego Stowarzyszenia Narodowego Czynu Pomocy Szkole przy Szkole Podstawowej nr 9 we Wrocławiu oraz Gimnazjum nr 14 zapraszają uczniów wrocławskich Szkół Podstawowych do udziału w IV Turnieju Wiedzy o komunikacji miejskiej pod hasłem „Szybko, bezpiecznie i ekologicznie po Wrocławiu”. Konkurs odbędzie się 19. maja 2017 roku o godzinie 13:00 w Gimnazjum nr 14 przy ul. Kołłątaja 1-6.<--break->

Celem rozgrywki jest propagowanie i upowszechnianie wśród uczniów wiedzy o ekologicznym korzystaniu z transportu miejskiego, rozwijanie wiedzy na temat znajomości połączeń komunikacyjnych w mieście, kształtowanie poprzez naukę i zabawę zachowań komunikacyjnych zgodnych z zasadami ekorozwoju, przedstawienie zasad bezpiecznego korzystania z komunikacji miejskiej oraz zwrócenie uwagi na ekologiczny i racjonalny energetycznie transport w mieście.

Konkurs ma zachęcić uczestników oraz członków ich gospodarstw domowych do korzystania ze środków transportu zbiorowego. Jest on skierowany do uczniów klas V-VI szkół podstawowych należących do Wrocławskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie. Należy zgłosić drużynę 2-osobową.

Regulamin dostępny w załączniku.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela koordynator konkursu: p. Anna Hoffman t. 695-422-913.

Zachęcamy do wzięcia udziału!

Załączniki: 
ZałącznikWielkość
PDF icon Regulamin IV Konkursu z komunikacji ekologicznej467.12 KB
Tagi: