"Aktywnie, zdrowo, na sportowo" - pilotażowa edycja certyfikacji dla przedszkoli i szkół

Ruszył nabór do pilotażowej edycji certyfikacji placówek edukacyjnych w zakresie promowania aktywności fizycznej "Aktywnie, zdrowo, na sportowo". Weź udział i pokaż, że Twoje przedszkole lub szkoła przywiązuje szczególną uwagę do promocji aktywności wśród dzieci, młodzieży i rodziców! Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia.

"Aktywnie, zdrowo, na sportowo” to nowy projekt, zmierzający do poprawy jakości promocji aktywności fizycznej we wrocławskich placówkach edukacyjnych. Jego celem jest motywowanie społeczności przedszkolnej i szkolnej do zdrowego stylu życia poprzez wsparcie merytoryczne nauczycieli i opiekunów oraz promocję aktywności fizycznej.

Kto może ubiegać się o Certyfikat?

O wyróżnienie mogą ubiegać się placówki edukacyjne - przedszkola, szkoły prowadzące działalność oświatową i wychowawczą na terenie Wrocławia.

W jaki sposób można ubiegać się o Certyfikat?

Pierwszym krokiem do otrzymania Certyfikatu jest wypełnienie Formularza zgłoszeniowego i Formularza certyfikacyjnego (załączniki nr 1 i 2). Następnie dokumety należy przekazać Organizatorom: 

- w formie skanu za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: katarzyna.swiderska@szkolawformie.pl (w tytule wpisując "Przedszkole z certyfikatem promowania aktywności fizycznej" lub "Szkoła z certyfikatem promowania aktywności fizycznej"),

– listownie lub osobiście do siedziby Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego, pl. Dominikański 6 we Wrocławiu, III piętro, pokój 319, składając Formularz w kopercie opatrzonej dopiskiem "Przedszkole z certyfikatem promowania aktywności fizycznej" lub "Szkoła z certyfikatem promowania aktywności fizycznej".

Dokumenty zgłoszeniowe będą nastepnie weryfikowane podczas wizyty Specjalisty ds. promocji aktywności fizycznej.

Szczegółowe informacje na temat warunków otrzymania certyfikatu są dostępne w Regulaminie.

Termin zgłoszeń: do 30 kwietnia 2017 r.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem: katarzyna.swiderska@szkolawformie.pl lub telefonicznie: 71 77 24 947.

Realizatorem projektu "Aktywnie, zdrowo, na sportowo" w ramach programu Szkoła w Formie jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego oraz Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Załączniki: 
Tagi: