Uwaga - praca! Szukamy specjalisty ds. promocji aktywności fizycznej

"Aktywnie, zdrowo, na sportowo" to nowy projekt, zmierzający do poprawy jakości promocji aktywności fizycznej we wrocławskich placówkach edukacyjnych takich jak szkoły i przedszkola. Celem projektu jest motywowanie dzieci, rodziców, nauczycieli do zdrowego stylu życia oraz systematycznej aktywności fizycznej poprzez wsparcie merytoryczne nauczycieli i opiekunów, oraz promocję aktywności fizycznej.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. promocji aktywności fizycznej

Zadania:

  • analiza dokumentacji nadesłanej przez placówki oświatowe w procesie rekrutacji do projektu

  • weryfikacja zgłoszeń w oparciu o obowiązujące kryteria certyfikacyjne (wizyty w placówkach edukacyjnych zgłoszonych do projektu)

  • prowadzenie konsultacji z przedstawicielami placówek oświatowych (kontakt osobisty, mailowy i telefoniczny)

  • przygotowanie, opiniowanie materiałów edukacyjnych i informacyjnych

  • uczestnictwo w pracach zespołu w ramach projektu "Aktywnie, zdrowo, na sportowo"

  • przygotowywanie raportów oraz opracowanie sprawozdania z ewaluacji projektu.

Wymagania:

  • znajomość środowiska szkolnego oraz warunków realizacji podstawy programowej zajęć wychowania fizycznego,

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów: preferowane kierunki związane ze zdrowiem i/lub aktywnością fizyczną,

  • żywe zainteresowanie sportem oraz promocją aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży

  • otwartość,

  • wysoka kultura osobista,

  • umiejętności interpersonalne,

  • dobra organizacja czasu pracy,

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów.

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko w oparciu o umowę-zlecenie

  • możliwość indywidualnego kształtowania czasu pracy, dostosowanego do trybu pracy szkół i przedszkoli,

  • rozwój zawodowy w obszarze promocji aktywności fizycznej

  • wpływ na kształtowanie przebiegu/realizację projektu,

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę :)

Dokumenty aplikacyjne - cv prosimy przesyłać na adres katarzyna.swiderska@szkolawformie.pl w terminie do 21 kwietnia 2017 r.

Realizatorem projektu "Aktywnie, zdrowo, na sportowo" jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego oraz Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia.