Konkurs "Z ekologią na Ty"

Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia, Koło Wrocławskiego Stowarzyszenia Narodowego Czynu Pomocy Szkole przy Szkole Podstawowej Nr 9 we Wrocławiu oraz Szkoła Podstawowa Nr 38 im. Jerzego Kukuczki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 2 zapraszają uczniów wrocławskich szkół podstawowych do udziału w XIV Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy Ekologicznej pod hasłem „Z ekologią na Ty”.

Celem konkursu jest propagowanie i upowszechnianie wśród dzieci szkół podstawowych wiedzy ekologicznej i zdrowotnej oraz kształtowanie postaw proekologicznych i prozdrowotnych. Konkurs skierowany jest do uczniów dwóch grup wiekowych: klasy I - III i klasy IV - VI należących do Wrocławskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie.

Konkurs będzie przebiegał w dwóch etapach: szkolnym i międzyszkolnym. Podczas etapu międzyszkolnego, który będzie mieć miejsc 13 maja uczestnicy będą rozwiązywali zadania z zakresu ekologii i brali czynny udział w konkurencjach sportowych. Szczegóły w Regulaminie konkursu.

Zachęcamy do udziału!

Załączniki: 
ZałącznikWielkość
PDF icon Regulamin Konkursu773.71 KB
Tagi: