"Radosny Uśmiech, Radosna Przyszłość"

Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia, Koło Wrocławskiego Stowarzyszenia Narodowego Czynu Pomocy Szkole przy Szkole Podstawowej Nr 9 we Wrocławiu, Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna we  Wrocławiu zapraszają uczniów wrocławskich szkół podstawowych do udziału w X MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM pn. „Radosny Uśmiech, Radosna Przyszłość”.

Zachęcamy do przygotowania pracy plastycznej, która propaguje higienę jamy ustnej i profilaktykę próchnicy lub przedstawia miesięczny plan szczotkowania zębów pod hasłem “Zęby myj, radośnie żyj”. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów II klasy szkoły podstawowej. Prace oceniane będą pod względem: zgodności z tematem, czytelności i komunikatywności dla odbiorcy oraz estetyki.

Konkurs zostanie zakończony wystawą prac, wręczeniem nagród laureatom oraz dyplomów uczestnictwa i upominków wszystkim uczestnikom.  Szczegóły w Regulaminie Konkursu.

Załączniki: 
ZałącznikWielkość
PDF icon Regulamin Konkursu332.04 KB
Tagi: