Konkurs "Bezpieczeństwo na drodze"

Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych UM Wrocławia, Koło Wrocławskiego Stowarzyszenia Narodowego Czynu Pomocy Szkole oraz Szkoła Podstawowa Nr 9 we Wrocławiu zapraszają do udziału w XIII Międzyszkolnym Konkursie Znajomości Przepisów Ruchu Drogowego pn. "Bezpieczeństwo na drodze".

Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV szkół podstawowych należących do Wrocławskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie. 

Celem konkursu jest:

  • utrwalenie wiedzy z zakresu przepisów i zasad ruch drogowego,
  • uświadomienie zagrożeń istniejących na drodze, potrzeby troski o zdrowie i życie własne oraz innych uczestników ruchu,
  • promowanie zdrowego stylu życia,
  • integracja społeczności międzyszkolnej WSSzPZ.

Konkurs odbędzie się 27 maja 2017r.  (sobota) w godz. 1000 – 1300 w Szkole Podstawowej Nr 9 przy ul. Nyskiej 66 we Wrocławiu. Zgłoszenia do udziału w konkursie będą przyjmowane do 19 maja 2017 drogą elektroniczną: beatarudzka@orange.pl.

Zachęcamy do udziału!

 

Załączniki: 
ZałącznikWielkość
PDF icon Regulamin Konkursu415.02 KB
Tagi: