Dzień Sportu we Wrocławiu już niedługo!

Już 7 czerwca 2017 r. w Hali Stulecia uczniowie wrocławskich szkół będą mieli możliwość wzięcia udziału w obchodach Dnia Sportu!

Głównym celem tego wydarzenia jest promocja aktywności fizycznej wśród uczniów, a także propagowanie wybranych dyscyplin sportowych.

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych do udziału w VI Olimpiadzie “Asy Zdrowia”. Uczestnicy będą mieli możliwość rywalizowania aż w 10 dyscyplinach sportowych, takich jak: street soccer, koszykówka, przeciąganie liny, dwa ognie, tchoukball, unihokej, bule, sumo, ringo oraz ergowiosła! Przygotowaliśmy też mnóstwo dodatkowych atrakcji - quizy żywieniowe, gry planszowe i edukacyjne, treningi sztuk walki czy naukę akrobacji!

Tegoroczną nowością dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych będzie gra terenowa “Orientuj się na sportowo”. Przeprowadzona będzie na terenie Hali Stulecia i w jej okolicy. Gra rozpocznie się od krótkiego treningu, podczas którego trenerzy wytłumaczą jak prawidłowo czytać mapę oraz zapoznają z obowiązującymi zasadami. Następnie zawodnicy drużynowo wyruszą w trasę z mapą. Za każdy odnaleziony punkt zawodnicy otrzymują punkty zliczane w puli!

Dla najbardziej aktywnych i zaangażowanych uczestników Dnia Sportu czekają atrakcyjne nagrody, ponieważ w ramach akcji „Zbieraj punkty, łap nagrodę” wszyscy - zarówno zawodnicy, kibice jak i nauczyciele, w zamian za swoją aktywność będą mogli otrzymać upominki.  

Wszystkie szkoły zainteresowane udziałem w Dniu Sportu we Wrocławiu prosimy o wypełnienie internetowego formularza najpóźniej do 29 maja 2017 r.

Formularz zapisów na Olimpiadę “Asy Zdrowia” - ZAPISY ZAKOŃCZONE
Formularz zapisów na grę terenową “Orientuj się na sportowo”

Uwaga! Przed przystąpieniem do wypełniania formularza należy zapoznać się ze szczegółowymi zasadami uczestnictwa w wydarzeniu.

Termin: 
07.06.2017 (środa) (Całodzienne)
Załączniki: 
ZałącznikWielkość
PDF icon Dzień Sportu we Wrocławiu - Regulamin290.44 KB
Tagi: