Obchody Światowego Dnia Jogi w Parku Słowackiego

Źródło: fabrykaenergii.pl

Rok szkolny się kończy, ale cały czas trzeba dbać o dobrą formę. I można to robić całymi rodzinami. Zbliża się Światowy Dzień Jogi!<--break->

Z tej okazji, jedna z największych wrocławskich szkoł jogi - Fabryka Energii zaprasza na cykl bezpłatnych zajęć, które będą odbywać się w parku Juliusza Słowackiego (za Panoramą Racławicką) w każdą niedzielę lipca i sierpnia. Pierwsze zajęcia już w najbliższą niedzielę - 25 czerwca!

Zachęcamy do udziału całe rodziny, dobra forma się opłaca! Wystarczy niewiele - wygodny strój, koc, duży ręcznik albo karimata i przez półtorej godziny raz w tygodniu można ćwiczyć za darmo pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. 

Spotkania w ramach akcji Joga w Parku to nowoczesny sposób na spędzenie weekendu w dużym mieście. To także promowanie nowego trendu i kreowanie mody na zdrowy styl życia. W kontakcie z naturą uczestnicy mają możliwość miłego i zdrowego spędzenia wolnego czasu, poprawy swojego zdrowia oraz samopoczucia. Akcja rozpoczęła się w 2007 roku, szybko swoim zasięgiem objęła także inne duże miasta takie jak Warszawa, Kraków, Sopot, Łódź i Toruń. W chwili obecnej Jogę w Parku organizuje kilkanaście miast w Polsce.

Zachęcamy do udziału!

Termin: 
25.06.2017 (niedziela), 10.30 to 27.08.2017 (niedziela), 12.00
Tagi: