Festiwal sportu dla dzieci Wannado

Na festiwal sportu dla dzieci Wannado organizatorzy zapraszają małych sportowców już 09.09.2017 wraz z opiekunami  i rodzicami. Impreza będzie odbywać się na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu w godzinach od 11:00 do 17:00 - wstęp wolny

Co to jest Wannado?

To największy festiwal sportowy dla dzieci w Europie Środkowo Wschodniej. Został zapoczątkowany siedem lat temu w Czechach. Organizatorzy kierowali się inicjatywą, że sport jest świetną alternatywą do spędzania wolnego czasu i może pomóc dzieciom w rozwoju. Dzięki aktywności fizycznej poprawia się kondycja fizyczna, psychiczna, dzieci zyskują większą pewność siebie oraz budują nowe umiejętności społeczne, m.in. uczą się pracy w zespole.  

W tym roku festiwal odbędzie się w trzech miastach. Inaugarcja odbędzie się we Wrocławiu 9 września, festiwal sportu dla dzieci będzie towarzyszył 35. PKO Maratonowi Wrocław. Organizatorzy czekają na wszystkich chętnych od 11:00 do 17:00, w każdym z festiwalowych miast ( 16.09 w Katowicach, 17.09 w Gdańsku). 

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!

Termin: 
09.09.2017 (sobota), 11.00 to 17.00
Tagi: