VI Konferencja szkoleniowa pt. "Promocja zdrowia i profilaktyka HIV/AIDS"

mat. organizatora

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego wraz z Wydziałem Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia zapraszają do udziału w VI Konferencji szkoleniowej programu “Szkoła w Formie” pod hasłem “Promocja zdrowia i profilaktyka HIV/AIDS”.  Odbędzie się ona 13 grudnia 2017 roku w hotelu IBIS Styles przy pl. Konstytucji 3 Maja nr 3 w godz. 9:00-13:30.

Na konferencji podsumujemy kolejną edycję programu Wrocławskiej Sieci Przedszkoli i Szkół Promujący Zdrowie w latach 2015-2017. Rozdamy również "Certyfikaty zdrowego i racjonalnego żywienia" stołówkom oraz sklepikom szkolnym oraz - po raz pierwszy - "Certyfikaty promowania aktywności fizycznej". W drugiej części spotkania poruszone zostaną tematy związane z profilaktyką HIV/AIDS.

Pierwszeństwo udziału w konferencji przysługuje koordynatorom ds. promocji zdrowia z Wrocławskiej Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie. 

Zapisy na konferencję do dnia 6 grudnia poprzez formularz zgłoszeniowy.

Zapraszamy serdecznie!

Termin: 
13.12.2017 (środa), 9.00 to 13.30
Tagi: