Warsztaty żywieniowe dla przedszkoli!

Jak warzywa wpływają na nasze zdrowie? Co jeść, aby być zdrowym? Tego i wielu innych ciekawych rzeczy dowiedzą się tym razem wrocławskie Przedszkolaki podczas warsztatów zdrowego żywienia, które poprowadzą studenci Dietetyki Uniwersytetu Medycznego.
Zajęcia prowadzone są w formie quizów i zabaw tak, aby w oryginalny sposób przekazać wiedzę i pokazać dzieciom jak prawidłowo się odżywiać. Poza tematem odżywiania, podczas zajęć zostanie poruszona kwestia aktywności fizycznej.

Przewidziane terminy warsztatów:
25 i 26 kwietnia 2018 roku

W formularzu rekrutacyjnym podany jest dokładny zakres godzinowy zajęć.
Z podanego zakresu należy wybrać pół godziny odpowiadające Państwu.
Istnieje możliwość, by po pierwszej turze zajęć poprowadzić kolejne 30 minutowe zajęcia w kolejnych grupach przedszkolnych.
Wówczas taką informację proszę zaznaczyć w mailu zwrotnym, przesłanym do organizatora.
Zajęcia prowadzone są przez 4-5 osobowe grupy studentów. Jednorazowo gotowych do pracy z Dziećmi jest 6 zespołów Studentów Dietetyki.
Możecie Państwo zaplanować zajęcia w 6 grupach jednocześnie, lub wybrać mniejszą liczbę grup do przeszkolenia. Proszę wziąć pod uwagę to, że nie łączymy dzieci w grupy. Co ważne, dzieci będą miały prowadzone zajęcia w swoich salach, w dobrze sobie znanej grupie rówieśników.

ZAPISY prowadzone są on-line. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny TUTAJ.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły dotyczące organizacji warsztatu będą ustalane indywidualnie z zakwalifikowaną placówką.

Warsztaty prowadzone są przez studentów dietetyki Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Studenci, przygotowują zajęcia pod opieką pracowników z Zakładu Dietetyki WNoZ: dr Doroty Różańskiej, mgr inż. Klaudii Konikowskiej, mgr Magdaleny Narbutowicz.

Termin:
25.04.2018 (środa), 10.00 to 12.00