"Jem Zdrowo Kolorowo"

Zdrowa żywność jest coraz bardziej pożądanym towarem. W czasach kiedy sklepowe półki uginają się pod ciężarem produktów pełnych konserwantów, coraz trudniej jest znaleźć lokalne, naturalne jedzenie. Inicjatywą, która wychodzi naprzeciw tym problemom jest wirtualny bazar zdrowej żywności, pochodzącej bezpośrednio od sprawdzonych wytwórców – lokalnyrolnik.plDbamy o to aby na naszych stołach gościły tylko sprawdzone i zdrowe produkty, które z czystym sumieniem możemy podać swojej rodzinie!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu placówki, które chciałyby wziąć udział w programie dedykowanym dla placówek oświatowych - "Jem Zdrowo Kolorowo".  Organizatorem akcji jest LokalnyRolnik.pl.

Jeśli chcieliby Państwo w Waszej szkole, klasie, grupie zorganizować bezpłatnie warsztaty zdrowego żywienia połączone z prelekcją dietetyka, warsztatami oraz degustacją zdrowych i bezpiecznych produktów, bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem Lokalnego Rolnika - Panią Alicją Strąpoć.

Wystarczy zadzwonić, umówić dogodny termin i formę spotkania :)
wroclaw@lokalnyrolnik.pl
tel: 530 519 885

 

Tagi: