Dobre praktyki

Subscribe to RSS - Dobre praktyki
Zdjęcie: sektor3.wroclaw.pl

FOLLOW YOURSELF!

Fundacja Europejskie Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych i działające w ramach niej Ogólnopolskie Centrum Zaburzeń Odżywiania zaprasza do udziału w projekcie: Wspomaganie  rozwoju osobistego i społecznego uczniów wrocławskich szkół ponadgimnazjalnych – FOLLOW YOURSELF!

"Wpadaj - gramy!"

„Wpadaj – gramy!” – pod tym hasłem 1 kwietnia startuje projekt Piłka Nocna, realizowany przez Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław pod patronatem PZPN i Śląska Wrocław. W każdy piątek na Orliku Brochów dzieci i młodzież w wieku 12 – 16 lat będą mogły zagrać pod okiem trenerów i instruktorów, w tym Janusza Sybisa – największej legendy Śląska Wrocław.

Projekt MożeMY! - bezpłatne warsztaty dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych zapraszamy do udziału w projekcie MożeMY! - jest to cykl bezpłatynych warsztatów dla młodzieży. Każda z klas może wziąć udział w maksymalnie czterech warsztatach trzygodzinnych, choć może wybrać tylko jeden, najbardziej ją interesujący. Warsztaty będą realizowane od 8.04 do 24.06 oraz od 3.10 do 19.12.