Programy zdrowotne

Subscribe to RSS - Programy zdrowotne

Wrocławskie placówki oświatowe odebrały certyfikaty za promocję aktywnego stylu życia

Głównym tematem VI Konferencji szkoleniowej dla koordynatorów ds. promocji zdrowia, która odbyła się 13 grudnia 2017 r. w Hotelu Ibis Styles była profilaktyka HIV/AIDS oraz promocja zdrowia. Organizatorem Konferencji był Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia oraz Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego. W konferencji wzięło udział około 200 osób związanych z promocją zdrowia w środowisku szkolnym.

Zapraszamy do II edycji programu profilaktyki zintegrowanej „Archipelag skarbów”!

"Archipelag Skarbów" to żywy i dynamiczny program profilaktyczny dla młodzieży z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.<--break-> W Mieście Wrocław odbywa się realizacja projektu pod tytułem wspieranie rozwoju osobistego i społecznego uczniów wrocławskich szkół Gimnazjalnych. <--break->

Kształtuj swoje umiejętności psychospołeczne w ramach programu “UMYSŁ I CIAŁO”

Fundacja Europejskie Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych i działające w ramach niej Ogólnopolskie Centrum Zaburzeń Odżywiania zaprasza do udziału w projekcie "UMYSŁ I CIAŁO - program wspomagania rozwoju osobistego i społecznego uczniów wrocławskich szkół ponadgimnazjalnych".