Wrocławska Sieć Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie

Subscribe to RSS - Wrocławska Sieć Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie
Zdjęcie: wroclaw.pl

,,Rowerowy maj" - kampania promująca jazdę rowerem wśród uczniów szkół podstawowych

Uczniowie wrocławskich szkół podstawowych biorą udział w kampanii "Rowerowy Maj", która ma promować wśród nich jazdę jednośladem. Za każdą przejechaną trasę uczniowie otrzymywać będą punkty, dzięki czemu na koniec rywalizacji najlepsi zostaną uhonorowani nagrodami. Kampania trwa od 4 do 31 maja.

VII Festiwal Zdrowia już za Nami!

Już po raz siódmy we Wrocławskiej dzielnicy Śródmieście odbył się Festiwal Zdrowia.

W Przedszkolu nr 109 z oddziałami integracyjnymi odbył się koncert na którym swoje utwory muzyczne o tematyce zdrowotnej zaprezentowały dzieci z 13 placówek należących do Wrocławskiej Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie.

Całość została poprowadzona przez Irenę Młyńczak z Przedszkola Nr 109 oraz Agatę Bielec z Przedszkola Nr 147. W organizację imprezy włączyły się również koordynatorki z pozostałych placówek.