Subscribe to RSS - Ogłoszenia

IV Olimpiada "Asy Zdrowia" poznaj naszych Partnerów z zakresu zdrowego odżywiania!

Już 22 czerwca podczas IV Olimpiady „Asy Zdrowia” uczniowie Wrocławskich szkół gimnazjalnych będą mieć okazję rywalizować ze sobą w zawodach sportowych w aż 8 różnych dyscyplinach. Poza zawodami czeka na nich szereg atrakcji z nagrodami. Rozpoczynamy cykl, w którym przedstawimy Wam naszych Partnerów oraz aktywności, które będzie można wykonać na ich stoiskach!

30 maja – Światowym Dniem SOKU!

Co sprawia, że to SOK zasługuje na tak wyjątkowe wyróżnienie? Już sam fakt, że SOK ma swój dzień w kalendarzu potwierdza, że to produkt wyjątkowy, zasługujący na szczególną uwagę. Dlaczego? Bo SOK to wyrób w pełni naturalny! To źródło witamin, soli mineralnych oraz innych substancji odżywczych. Soki przecierowe i naturalnie mętne zawierają również błonnik. SOK to doskonała forma na dostarczenie organizmowi tak ważnych dla niego porcji warzyw i owoców, w każdych warunkach i w każdej sytuacji.

Wyniki konkursu „Z EKOLOGIĄ NA TY”

Dnia 16 maja br. w Szkole Podstawowej nr 38 im. Jerzego Kukuczki we Wrocławiu odbył się Międzyszkolny Turniej Wiedzy Ekologicznej „Z Ekologią na Ty”. Konkurs ten skierowany jest do uczniów dwóch grup wiekowych:  klas 1 – 3 i 4 – 6  należących do Wrocławskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie. Jego celem jest propagowanie i upowszechnianie  wiedzy ekologicznej i zdrowotnej oraz kształtowanie postaw proekologicznych i prozdrowotnych. Gościliśmy uczniów z 14 Szkół Podstawowych.