Smacznie zdrowo wartościowo

Subscribe to RSS - Smacznie zdrowo wartościowo

„Superbohaterowie jedzą śniadanie” – spotkanie z piłkarzami Śląska Wrocław już za nami!

Jak wyglada śniadanie piłkarza? Dlaczego w ogóle powinniśmy jeść śniadanie? Czy zawodowi piłkarze lubią warzywa? Już znamy odpowiedzi na te pytania! Piłkarze WKS-u Śląsk Wrocław spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 34, żeby porozmawiać o zdrowym odżywianiu. Spotkanie odbyło się w ramach akcji „Superbohaterowie jedzą śniadanie”.

Śląsk Wrocław promuje zdrowe odżywianie w szkołach!

Sportowcy wiedzą najlepiej, że nie tylko ruch, ale i właściwe odżywianie jest niezbędne, aby utrzymać ciało w dobrej kondycji. Dlatego piłkarze Śląska Wrocław zdecydowali się wesprzeć promocję właściwych nawyków żywieniowych wśród wrocławskich uczniów, a tym samym włączyć się do działań prowadzonych w szkołach w ramach projektu „Smacznie, zdrowo, wartościowo”.