Przepisy na dobrą formę

Subscribe to RSS - Przepisy na dobrą formę

„Superbohaterowie jedzą śniadanie” – spotkanie z piłkarzami Śląska Wrocław już za nami!

Jak wyglada śniadanie piłkarza? Dlaczego w ogóle powinniśmy jeść śniadanie? Czy zawodowi piłkarze lubią warzywa? Już znamy odpowiedzi na te pytania! Piłkarze WKS-u Śląsk Wrocław spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 34, żeby porozmawiać o zdrowym odżywianiu. Spotkanie odbyło się w ramach akcji „Superbohaterowie jedzą śniadanie”.

Różnorodność i równowaga – podstawy zdrowego odżywiania

Różnorodność, czyli zapewnienie naszym organizmom różnych składników odżywczych, pochodzących z różnych produktów oraz równowaga, czyli dostarczanie sobie z pożywieniem takiej dawki energii, jaką jesteśmy w stanie danego dnia spożytkować – oto dwie podstawowe zasady zdrowego odżywiania, które pozwolą nam cieszyć się dobrym samopoczuciem.

"Wpadaj - gramy!"

„Wpadaj – gramy!” – pod tym hasłem 1 kwietnia startuje projekt Piłka Nocna, realizowany przez Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław pod patronatem PZPN i Śląska Wrocław. W każdy piątek na Orliku Brochów dzieci i młodzież w wieku 12 – 16 lat będą mogły zagrać pod okiem trenerów i instruktorów, w tym Janusza Sybisa – największej legendy Śląska Wrocław.