Książka kucharska

Subscribe to RSS - Książka kucharska

Przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania w czasie roku szkolnego, w dni pełne licznych zajęć? To łatwiejsze niż myślisz!

Początek roku szkolnego to dla wielu osób moment, gdy czas przyspiesza. Nadchodzą poranki pełne pośpiechu i popołudnia pełne dodatkowych, pozaszkolnych zajęć naszych dzieci. Wśród wielu codziennych obowiązków łatwo zaniedbać przestrzeganie zasad prawidłowego odżywiania, tłumacząc to brakiem czasu. Jednakże, to właśnie dodatkowe obowiązki oraz długie godziny w szkole i pracy powodują, że o zdrową dietę powinniśmy zadbać szczególnie uważnie. Jak to zrobić, gdy w natłoku zajęć niewiele jest czasu na przygotowywanie posiłków?

"Orzeźwienie na upały" weź udział w konkursie i wygraj Splizer!

Znasz przepis na na orzeźwiające i nawadniające potrawy lub napoje  idealne na upalne dni? Weź udział w naszym konkursie i wygraj Splizer - dmuchany ślizgacz wodny! Na zgłoszenia czekamy do 21 sierpnia.

Od kilku dni żar leje się z nieba. Wielu z nas zadaje sobie pytanie co jeść i co pić w te upalne dni, aby choć trochę się ochłodzić. Celem konkursu "Orzeźwienie na upały" jest przedstawienie pomysłów na orzeźwiające i nawadniające potrawy lub napoje  proponowane na upalne dni.

Strony